6 gra përjetojnë makthin më të keq, veshin të njëjtin fustan rastësisht në dasëm

0

A group of six women got quite the surprise when they turned up to a friend's wedding over the weekend wearing the exact same Forever New navy and white dress (pictured)

Shumë gra gjatë ceremonive të ndryshme e sidomos nëpër dasma, shpenzojnë goxha kohë për të gjetur një veshje të përsosur.

Megjithëse 6 gra u kthyen në një “surprizë” në një dasëm pasi rastësisht kishin veshur të njëjtin fustan.

Ky moment u kthye në një moment tepër qesharak në dasëm pasi të ftuarit menduan se ato ishin  shoqërueset e nuses.

Pas dasmës, njëra nga gratë postoi një foto sëbashku me nusen duke e shoqëruar me fjalinë “Gjatë një dasme, kur sheh se të ftuarat kanë të njëjtin fustan në të njëjtën ngjarje”, shkroi Debie Speranza nga Sidney.

Ky postim mori afër 32.000 pëlqime dhe 7.000 komente.

Veshja e Debbie Lace kushton 160 $ dhe është një zgjedhje e pëlqyer për dasma.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here