Aksident i rëndë në Bulqizë, makina ngre në ajër drejtuesin e motorit (VIDEO)

0

Aksident i rëndë në Bulqizë, makina ngre në ajër drejtuesin e motorit

Një aksident “si në filma” është shënuar vetëm dy ditë më parë pranë një karburanti në Fushë – Bulqizë.

Teksa një i ri kalon rrugën dhe tenton të kthehet sërish pas me motorin e tij, në një moment “mbin nga hiçi” një mjet i cili e merr përpara dhe e fluturon në ajër.

Në pamjet e siguruara nga JOQ.al mund të shihen momentet tmerruese, ku pasi ka “fluturuar” të riun, makina përplaset me karburantin.

Fatmirësisht, nga ky aksident nuk ka pasur pasoja të rënda. Personat e përfshirë në të kanë marrë vetëm lëndime dhe për fat të mirë është shmangur dhe tragjedia.

 

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here