Aksident i rëndë në Greqi, vdesin dy shqiptarë, babë e bir lëviznin me motor (Foto+Video)

0

Tragjik ka qenë fati i dy shqiptarëve në Greqi, ku babë e bir kanë humbur jetën në një aksident automobilistik. Ngjarja e rëndë ndodhi gjatë orëve të para të mëngjesit ne Selanik. ‘Neësbomb.gr’ shkruan se në aksident janë përfshirë një makinë që drejtohej nga një turist gjerman dhe dy dy motor.

Mediat pohojnë se viktimat janë të moshës 51-vjecare dhe një 28-vjecar po shqiptar, që ishin në të njëjtin motor, ndërsa nuk bëhet i ditur identiteti i tyre.

Ndërkohë, viktima e tretë është një djalë 28 vjeç, ndërkohë që një vajzë e re 18-vjeçare ndodhet rende ne spital. Sakaq, drejtuesi i mjetit ndodhet në gjendje shoku në spital.

?????????????????????????????????????????????????????????

?????????????????????????????????????????????????????????

troxaio-thes3

troxaio-thes4

troxaio-thes5

troxaio-thes6

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here