Aksident i rëndë në Itali/ Udhëtonte në drejtim të kundërt, vdes 42-vjeçari shqiptar

0
5

Një aksident i rendë ka ndodhur në Panaria Bassa të Gorghetto në Bomporto, ku një shqiptar ka mbetur i vdekur.

Mediat italiane raportojnë se viktima quhet Mentor Carkaxhia, 42 vjeç. 42-vjeçari po drejtonte në drejtim të kundërt makinën e tij ‘’Chervrolet’’, e cila goditi makinën ‘’Peugeot’’, në të cilën ndodhej çifti Crevalcore (moshat 41 dhe 46 vjeç).

Cifti është dërguar në spital, ku ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here