Aksident në Farkë, shoferja humb kontrollin e mjetit dhe del nga rruga

0

Një aksident është regjistruar sot në Farkë të Tiranës.

 

Burime zyrtare bënë me dije se shtetasja me inicialet B. K., duke drejtuar mjetin e saj, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit dhe ka dalë nga rruga, ku ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here