Aksident në Laprakë, përplasen 4 makina

0

Image

Një aksident i shumëfishtë ka ndodhur paraditen e sotme në Tiranë.

Mësohet se 4 makina janë përplasur me njëra-tjetrën në zonën e Laprakës në kryeqytet.

Përplasja ka qenë e fortë, por fatmirësisht nuk ka asnjë të lënduar, por vetëm të mëdha materiale.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet në lidhje me këtë aksident

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here