Aksidentohen tragjikisht dy makina, vdes 52 vjeçari, një tjetër mbeteti i plagosur

0
1

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e djeshme rreth orës 20:30 Athinë, Greqi.
Mediat greke raportojnë se dy makina janë përplasur fuqishëm duke lënë të vdekur në vend shoferen 52-vjeçare të njërit prej mjeteve, ndërsa shoferi 36-vjeçar i Range Rover-it u plagos lehtë.

Bëht e ditur se shoferi 36-vjeçar i Range Rover-it, i cili po ecte në shpejtësi normale, e vuri re makinën që po vinte në krah të kundërt dhe u përpoq ta shmangte atë, por nuk ia doli dot.

Si pasojë e aksidentit në Athinë u krijuan radhë të gjata trafiku.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here