Ami publikon foton e parë në pritjen e ëmbël

0

ami dhe ermali

Pak javë më parë Ermal Mamaqi dha lajmin se ai dhe Ami ishin në pritje të ëmbël për herë të dytë.

Prindër të një djali 4-vjeçar, çifti Mamaqi ende nuk e kanë mësuar se cila është gjinia e fëmijës së tyre pasi Ami është në muajt e parë të shtatzënisë. Ndërkohë, bukuroshja e ekranit kishte kohë që nuk publikonte foto të vetes për të treguar kështu edhe “nurin e shtatzënisë”.

Por mbrëmjen e djeshme ajo ka postuar një foto teksa ishte e rrethuar nga stafi i biznesit të saj.

screenshot-www.instagram.com-2017-09-28-10-19-34-889

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here