Ardit Çuni zbulon dy banorët më “fake” në Big Brother

0

Ardit Çuni ishte një ndër të eliminuarit e parë nga shtëpia e Big Brother VIP. Megjithëse janë bërë shumë javë nga largimi i tij nga shtëpia e famshme, këngëtari i famshëm ka ndjekur lojën dhe dinamikën e konkurrentëve që ndodhen aktualisht.

Së fundmi, ai ka dhënë një intervistë për Prive, ku nuk iu ka shpëtuar dhe pyetjeve lidhur me Big Brother. I pyetur se kush janë dy personat më fals brenda shtëpisë ai tha Einxhel por përmendi dhe Meridianin, i cili u eliminua pak javë më parë.

Kush duhet ta fitojë sipas tij këtë edicion VIP, ai tha emrin e Ilirit.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here