‘Arrestimi’ i aktorit të humorit, reagon zyrtarisht Policia: Ja çfarë ndodhi

0

Zbardhet e vërteta e fotove të “arrestimit” të aktorit të njohur të humorit, Albano Bogdo.

Ai u fotografua mesditen e sotme teksa nxirrej me pranga në duar, e zbathur me corape nga banesa e tij, në shoqërinë forcave të policisë, por policia mohon ta ketë arrestuar.

“Shërbimet tona as kanë shoqëruar as kanë arrestuar njeri me emrin Albano Bogdo”, shkruan Opinion.al. duke iu referuar burimeve policore.

Albano Bogdo nuk është shoqeruar në asnjë komisariat policie. Në fakt e vërteta e këtyre fotove është ndryshe. Albano Bogdo dhe disa aktorë të tjerë humori, janë duke luajtur në një film që do të shfaqet së shpejti dhe në daten 3 tetor ai ka edhe premierën e shfaqjes.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here