Bashkëshortja e “Osmanit” thyen heshtjen, flet për zënkën e përfolur me kunatën

0
5

Prej disa ditësh në mediat turke ka qarkulluar lajmi se aktorja Fahriye Evcen nuk flet me kunatën. Thashethemet nisën kur Fahriye e hoqi nga lista e ndjekësve, motrën e Burak Ozçivit i njohur si “Osmani”. Madje mediat raportuan se mes Fahriyes dhe motrës së Burakut ka patur një zënkë. Sipas tyre aktori ishte në një pozitë të vështirë pasi i duhet të mbante anën e bashkëshortes, por edhe të motrës. Pas lajmeve të shumta për raportin mes dy kunatave, ka reaguar më në fund Fahriye Evcen. Aktorja 33-vjeçare ka treguar se mes saj dhe kunatës nuk ka patur asnjë zënkë dhe ka sqaruar si qëndron e vërteta. “Nuk ka absolutisht asnjë problem midis nesh. Ajo nuk e përdor më llogarinë e saj në Instagram prandaj e hoqa. Nuk është ashtu siç shkruajnë mediat”-është shprehur Fahriye Evcen./revistawho.com

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here