Burak dhe Fahriye fotografohen për herë të parë pas karantinës, çifti thyejnë rregullin

0
87

Aktori Burak Ozçivit dhe bashkëshortja e tij Fahriye Evçen kaluan karantinën në shtëpinë e tyre luksoze së bashku me djalin 1 vjeç. Karantina shkoi bukur për çiftin pasi shijuan rritjen e vogëlushit të tyre dhe ndërkohë Burak mori pak pushim nga xhirimet e serialit “Osmani”. Çifti i zbatuan rregullat gjatë karantinë dhe pothuajse nuk dolën fare. Tani që Turqia i ka hequr masat kufizuese, Burak dhe Fahriye kanë vendosur të dalin për një drekë. Ata janë fotografuar për herë të parë pas karantinëss teksa bënin foto me fansat. Çifti dukej në super formë dhe të veshur me shumë shije, mirëpo në sy ra diçka. Ata e kishin thyer rregullin duke mos vendosur maska në publik.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here