Çfarë po ndodh? Vajza e Ledrit sëmurë, Sara publikon foton ku shfaqet me maskë aerosol

0

Poem Blu, vajza e Ledrit dhe Sarës tashmë është një vajzë Instagrami, por sot ajo është shfaqur me maskë aerosol.

Ka qenë vetë Sara që ka publikuar foton ku bashkangjitur fotos shkruan “Nuk është më aq e frikshme”, e cila mesa duket tregon se nuk ka asgjë serioze.

Vogëlushja numëron mijëra ndjekës në Instagram, ku kësaj herë ka vendosur që të tregojë edhe një moment të vështirë nga jeta e saj, përtej episodeve shumë të bukura.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here