Deklaratat e Ramës për BE-në, Vasili nxjerr postimin e 2018: Gënjeu dynjanë se negociatat u hapën, sot thotë që Europa qenka në hall

0

TIRANË

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili ka reaguar pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama në Bruksel.

Vasili publikon një status të kryeministrit të vitit 2018, ku sipas tij, gënjeu dynjanë se negociatat u hapën.

“Miu i vogël inferior i skërmitet Europës!
Ja çfarë shkruante në 26 qershor 2018 ky Edi Rama, që gënjeu dynjanë sikur me demek negociatat u hapën.
Ndërsa sot pas 4 vjetësh kur negociatat nuk hapen po na thotë, që Europa qenka në hall dhe se ky punët i paska fjollë me Vuçicin në krah.
Hajde miu vogël inferior i kapur për bishti hajde”, shkruan Vasili.

 

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here