Deri kur do të vazhdojnë shirat?

0

ahardraintof

Meteoalb parashikon se sot e nesër ka reshje dhe rënie të ndjeshme të temperaturave.

Por durim, ka edhe nje surprize fundjava. “Pervec prezences se shirave ne 2 ditet vijuese do te kete edhe rënie te ndjeshme te temperaturave mesditen e se merkures si dhe mengjesin dhe mesditen e se enjtes.

Edhe dita e premte nuk sjell ndryshime te ndjeshme te temperaturave ndersa fundjava sjell serisht rritje…”, shkruan Meteoalb.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here