Drejt motit me shi? Ja si do të jetë parashikimi për nesër

0
5

E premte, 24 janar 2020

E premte,  24 janar 2020 gradualisht do të fillojë ndryshimi i kushteve atmosferike, moti do të jetë me kthjellime dhe shtim të vranësirave të cilat do të pasohen nga rreshje shiu në zonën veriperëndimore gjatë pasdites dhe mbrëmje. Era do të jetë me drejtim Juglindje (SE) me shpejtësi deri në 10-15 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 4 me lartësi vale 0,5-1,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje .

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore  -2/6°C

Zonat e ulëta  -2/16°C

Zonat bregdetare 7/15°C

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here