E rëndë në Korçë, vetëvaret 45-vjeçari

0

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Korçë.

Një 45-vjeçar nga fshati Neviçisht ka varur veten në një banesë të pabanuar.

Nga këqyrja paraprake e trupit të 45-vjeçarit nuk janë konstatuar shenja dhune.

Ndërkohë policia po punon për të identifikuar viktimën si dhe për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here