E rëndë në Shkodër/ Kamionçina përplas biçikletën, 47-vjeçari në gjendje të rëndë

0
2

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në vendin e quajtur “Kolaudimi” në Shkodër.

Një person që ecte me biçikletë u përplas nga një kamionçinë. Personi që ishte në biçikletë ka marrë plagë të rënda dhe u dërgua në spital.

Ai është një shtetas 47 vjeçar. Gjendja e tij paraqitet kritike për jetën.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here