E shumëpritur/ Zbulohet data e prezantimit të iPhone 13

0

Apple ka zbuluar datën për preznatimin e shumëpritur të iPhone 13.

Është konfirmuar se prezantimi do të bëhet të martën më 14 Shtator.

Prezantimi do të bëhet online, ndërsa pritet që të dalë në shitje rreth datës 17 Shtator.

Sipas mediave të huaja,së bashku me iPhone 13 do t ëshiten dhe Apple Watches dhe dy iPad.

Detaje të reja pritet të zbulohen në preantimin e datës 14 Shtator./ CNA.al

 

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here