“Eci si zdroms prej…” Erion Veliaj dëmtohet në futboll, komentuesi e thumbon: Ishalla bie nga shkallët. Ja si i përgjigjet kryebashkiaku

0
61

Gjatë një ndeshjeje futbolli me miqtë e tij këtë të premte, kryebashkiaku Erion Veliaj duket se ka pësuar edhe një dëmtim dhe për këtë i është dashur edhe një vizitë tek një mjek specialist.

Fizioterapisti Ilvi Begolli ka postuar në rrjetet sociale një foto me Veliajn, por kjo ka ngjallur reagimin e një komentuesi, i cili i uron kryebashkiakut që të “bjerë nga shkallët kur te dale nga klinika”.Por vetë Veliaj e ka kaluar me një batutë komentin e qytetarit me pseudonimin “Toni Kros”.

S’ke fat lal sot shpëtova mire edhe pse eci si zdroms” – shkruan Veliaj.

Ilvi Begolli (Mjeku): Kur kryetari vjen në klinikë.

Toni kros: Ishalla bie nga shkallët kur të dalë nga klinika

Erion Veliaj: S’ke fat lal sot shpëtova edhe pse eci si zdroms prej dëmtimit. Me gjasë dhe afatgjatë sa të kem fizioterapistin sportiv më të mirë në Tiranë.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here