Edi Rama poston foto nga puna te Liqeni i Farkës për pisten e vrapimit

0

“Kantieri i Liqenit të Farkës ku po punohet për pedonalen e re, pistën e vrapimit dhe korsinë e biçikletave”-shkruan kryeministri Edi Rama në facebook. Dhe e shoqeron me foto nga ky kantier.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here