Ekzekutohet biznesmeni i ndërtimit në Himarë! Kapet autori nga Tirana, pranon autorësinë e krimit: I kam dhënë tokën, nuk më ka dhënë lekët! Gjendet arma dhe furgoni (EMRI)

0
79

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here