Emrat/ Kush janë të arrestuarit për përdhunimin e të miturës në Lezhë

0

Është zbardhur identiteti i 5 personave të arrestuar ditën e sotme nga policia e Lezhës, pasi kanë abuzuar seksualisht me një vajzë 15 vjeçare.

Sipas abc neës mësohet se janë arrestuar në flagrancë shtetasit Artan Kaçorri 31 vjeç, Albert Molla 27 vjeç, Ermal Tarazhi 30 vjeç, Nike Lleshi 44 vjeç dhe 17 vjeçari A.Gj.

Policia bëri me dije më herët se këta përsona kanë abuzuar seksualisht me 15 vjeçaren duke e shantazhuar në mënyrë të vazhdueshme.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here