EMRI/ Nuk iu bind urdhërit, sherr mes punonjësit të SHÇBA dhe policëve bashkiakë në Tiranë, i kanosi për shkak të detyrës

0
19

Një sherr i pazakontë ka ndodhur në Tiranë mes një efektivi të Policisë së Shtetit dhe dy policëve të Bashkisë Tiranë.

Ardit Zenelaj, i cili saktësisht është me detyrë punonjës policie e Forcave Operacionale të SHÇBA, teksa drejtonte automjetin pranë kryqëzimit të rrugës ‘’Jordan Misja’’ është ndaluar nga policët bashkiakë.

Ai nuk iu bind urdhërit si dhe madje ka kanosur dy policët me inicialet V.S, dhe K.K. Tashmë ngjarja ka përfunduar në Prokurori.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here