Fatale në SHBA/ Në aksidentin e frikshëm përplasen 15 makina, viktima e të plagosur

0
3

Disa viktima janë shënuar si shkak i një aksidenti të frikshëm rrugor, në të cilin janë përfshirë 11 makina dhe 4 furgona, të ndodhur pak kilometra nga Denver, në Kolorado (SHBA).
Numri ekzakt i personave të përfshirë në aksident ende nuk dihet. Policia ka shpjeguar se aksidenti është provokuar nga një traktor , i cili më pas është përplasur me të gjithë shpejtësinë tij kundër një makine të ndaluar në trafikuar, si shkak i një aksidenti tjetër.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here