Festuan ditëlindjen e fundit në Stamboll, humb jetën çifti shqiptar në aksidentin tragjik në Bullgari

0

Gazmend Ukali, festoi ditëlindjen e tij të 27-të dhe të fundit me të fejuarën e tij 23-vjeçaren Albina Beluli, në Stalmboll, para se të përfshiheshin në aksidentin tragjik që i mori jetën mëngjesin e sotëm, teksa po ktheheshin të relaksuar nga pushimet.

Gazmendi nga Kërçova dhe Albina nga Tetova ishin në mesin e 45 viktimave të konfirmuara nga aksidenti.

Gazmendi ishte pjesë e zyrës së kryetarit të Komunës së Kërçovës, Fatmir Dehari, ndërsa ishte ky i fundit i cili e konfirmoi vdekjen e të riut, duke shprehur edhe keqardhjen e thellë për këtë tragjedi të madhe.

Ukali ishte anëtar i Këshillit Rinor të Komunës së Kërçovës në vitin 2015.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here