FOTO/ “Afrona më mungon”, Blero publikon pamje brenda shtëpisë luksoze

0
2

Shtëpia e tyre ndodhet në një kompleks të mbyllur në Prishtinë dhe ka vlerën 350 mijë euro.

Ajo është super luksoze dhe Blero sapo ka zbuluar pamje brenda saj. Ai ka publikuar në Instagram një video ku tregon pjesën e pishinës.

“Shtëpi e ëmbla shtëpi. Afrona Dika, më mungon”, shkruan Blero mbi video.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here