Foto/ Kur njerëzit pozojnë me statuja, rezultati është qesharak

0

Ka disa fotografi të njerëzve të cilët i bënë ato kur udhëtuan nëpër botë.

Disa njerëz vendosën që fotografitë e tyre t’i bëjnë pak më kreative, duke u fotografuar me statuja dhe duke e çuar kreativitetin në një nivel krejt tjetër.

Fotografitë më qesharake të bëra me statuja mund t’i shihni më poshtë:

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here