FOTO/ Kush janë 2 mësuesit që humbën jetën sot tragjikisht në Memaliaj

0
5

Një aksident tragjik I ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Tepelenë-Krahës, I mori jetën dy mësuesve të shkollës së Krahëës, Orinda Hoxha dhe Leonard Soko.

Mësuesit po ktheheshin nga puna, kur makina e drejtuar nga Soko ka humbur drejtimin dhe ka përfunduar në kanal, duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme dy mësuesve që ishin në vendet e para të makinës.

Ndërkohë që të aksidentuar në këtë aksident kanë mbetur të plagosur edhe mësuesit Petrit Zaçe dhe Orinda Qendro.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here