FOTO/ Rindërtimi pas tërmetit, Ahmetaj falenderon veten në rrjetet sociale

0

Ministri i Rindërtimit Arben Ahmetaj dhe kryebashkiaku Erion Veliaj kanë zhvilluar ditën e sotme një takim me njësinë Nr.4 në kryeqytet në kaudër të fushatës elektorale për zgjedhjet e 25 prillit.

Ka qenë vetë Ahmetaj që e ka postuar live takimin në llogarinë e tij në “Facebook”, teksa ka falënderuar veten për punën e jashëzakonshme që po bën.

Faleminderit Arben Ahmetaj për gjithë punën e jashtëzakonshme me rindërtimin pas tërmetit– shumë krenar për transformimin e Njësisë 4!”– shkruan Arben Ahmetaj në “Facebook”.

Kujtojmë që na ndajnë vetëm pak javë nga zgjedhjet elektorale teksa të gjitha partitë janë në kulmin e fushatës së tyre për këtë garë./Opinion.al

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here