FOTO/ Shpiket çanta në formë filxhani

0

Kompania Matalan ka krijuar një çantë e cila i ngjan personazheve të Disney bazuar në karakterin e të Bukurës dhe Bishës.

Kjo çantë shitet vetëm për 6 £ dhe mund ta blini gjithashtu dhe në faqet e blerjeve online.

Matalan Chip Bag

Falë suksesit të saj, prodhuesit kanë nisur të prodhojnë edhe çanta të tjera bazuar në karaktere të filmave vizatimorë.

Kjo çantë në formë filxhani është në ngjyrë ari dhe të bardhë.  

Matalan Chip Purse

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here