FOTO/ Xhansu e “Fate të kryqëzuara” kapet mat me të dashurin

0

Quhet Leyla Tanar dhe është një nga personazhet më të dashur të serialeve.

Ajo u bë e njohur për rolin e Xhansu e “Fate të kryqëzuara”, vajzës së mirë që e reflektonte edhe në pamje, e të gjithë u dashuruan.

Kështu aktorja e turke në moshë fare të re, jeton një famë të jashtëzakonshme. Ndaj ajo përndiqet nga fotografët pasi njerëzit duan të dinë më shumë rreth jetës së saj.

Këto ditë në internet po qarkullojnë disa foto, që nuk dihet nëse janë të reja apo të realizuara më parë, por në të cilat Xhansu shfaqet krah një djaloshi. E flitet se është pikërisht ai që aktorja dashuron.

Ajo asnjëherë nuk ka dhënë një deklaratë publike por mediat turke flasin për romancë.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here