Gigi Hadid shfaqet përsëri me një ndryshim flokësh pas mosmarrëveshjeve me Zayn Malik

0

Gigi Hadid ka ndryshuar edhe një herë pamjen e saj.

Modelja 26 vjeçare, doli për herë të parë në publik pas problemeve me Zayn Malik me një ngjyrë të re flokëverdhë platini.

Ajo kishte veshur kominoshe të kuqe mbi një bluzë të zezë dhe si aksesor kishte atlete të zeza dhe një kapelë të zezë.

Motra e Hadid, Bella Hadid, ishte afër, e veshur me një xhaketë të zezë dhe pantallona me një bluzë rozë dhe një kapelë kafe. Bella, 25 vjeç, i mbante flokët e saj të gjatë dhe të errët në kaçurrela që i kalonin gjoksit në një stil të ngjashëm me Gigi.

Modeli biond i Gigit vjen pak pasi ajo debutoi një ngjyrë të errët ngjyrë gështenjë dhe balluke dramatike në Instagram javën e kaluar, duke ndezur mijëra lëvdata për ndryshimin e ri.

Gigi duket se po kalon një transformim që kur i dha fund marrëdhënies së saj të trazuar me Malik – me të cilin ndan vajzën 1-vjeçare Khai – pasi nëna e saj, Yolanda Hadid, pretendoi se ish-anëtari i One Direction, 28 vjeç, e kishte “goditur” gjatë një debati në shtator. /Telegrafi/

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here