Grabitet filiali i një institucioni financiar privat në Tiranë, autori me armë…

0
9

TIRANË
Grabitet filiali i një institucioni financiar privat në kryeqytet. Ngjarja ndodhi rreth orës 14:00 në zonën e Brrylit në subjektin Kredo.al. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, teksa nuk dihet ende shuma e grabitur.

Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” se autori ka kërcënuar punonjësit me armë, ka marrë një shumë parash dhe është larguar me shpejtësi.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here