Gruaja gatuan pulë në zyrë, videot e saj bëhen virale

0

This Chinese woman, who wants to be known only as 'Ms Yeah,' has filmed herself roasting a whole chicken at her desk. She also cuts up vegetables using a credit card. She has placed a bag over her head presumably to stop her eyes from weeping while cutting onions

Një grua kineze e njohur si zonja Yeah është bërë tepër e famshme për videot e saj teksa gatuan pulë në zyrë.

Për të, kjo nuk është diçka jonormale pasi një grua që punon e ka të gjithë ditën e saj të zënë duke mos i mbetur kohë për veten dhe për të gatuar.

Ms Yeah wrapped the chicken in lettuce leaves before roasting it in the fascinating and very odd video

Regjistrimi i videos ka ndodhur në Chengdu në Kinë teksa tregohet sesi gruja i pret perimet përmes një karte krediti dhe krijon zjarr me qymyr në një vazo të bimëve.

Ms Yeah films herself filling a plant pot from the office with charcoal she has picked up at a supermarket to roast her chicken on 

Të gjithë u shprehën se video është një mashtrim, por nuk rezultoi e tillë pasi ajo pasi gatuan provon shijen e pulës së gatuar.

The video shows Ms Yeah eating the entire chicken by herself, ripping the meat off the bone with her fingers

Videot e saj janë vërtetë të habitshme dhe kanë arritur 200 milionë shikime në faqet e mediave kineze si Weibo.

Ajo është pyetur sesi e lejojnë të gatuajë në zyrë, pikërisht aty ku mjedisi është tepër zyrtar për të bërë gjëra të tilla, por ajo ka thënë se ka një shef tepër tolerant.

The video shows how Ms Yeah cuts up her vegetables using a credit card

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here