I dogji makinën pronarëve të hotelit ku punonte, arrestohet vajza nga Saranda

0

Sarandë- Një 34-vjeçare nga Saranda është arrestuar, pasi ka djegur makinën e pronarëve të hotelit ku punonte.

Sipas policisë 34-vjeçarja me iniciale A.B banuese në fshatin Shëndëlli ka djegur makinën e pronarëve pas një konflikti që ka pasur me ata.

Mësohet se pronarët janë identifikuar si K. Xh dhe E. Xh, banues në Sarandë. (noa.al/M.D)

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here