Ja kush është shqiptari që i rrëmbeu vëmendjen Beyonces

0
4

Art Rushiti është djali nga Kosova, i cili ka marrë vëmendjen e divës së muzikës pop Beyonce. Imazhi i tij është postuar dy herë në faqen zyrtare të këngëtares, e cila promovon turneun muzikor “OTR” dhe “FORMATION”.

Arti është me origjinë nga Gjilani dhe jeton në Houston, Texas. Ai mori vëmendjen e artistes përmes ‘fanpage’ të tij me mbi 500 mijë ndjekës duke u cilësuar si njëra ndër faqet më të mëdha të saj, shkruan Prive.

Ndërkohë, Arti ka synim të bëhet pjesë e tregut muzikor, prandaj nuk duhet të habitemi nëse shumë shpejt do e shohim si këngëtar.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here