Ja nga cili qytet e nis Rama mëngjesin, komentuesit sërish me kritika

0

juyhmn

Kryeministri Edi Rama ka uruar ditë të mbarë në rrjetin social ‘Facebook’ me disa pamje nga rilindja urbane në qytetin e Fierit.

Por edhe në këtë postim qytetarët nuk kanë qëndruar indiferentë duke sugjeruar dhe kritikuar për problematika të ndryshme. Një komentues i shkruan kryeministrit se në Dibër akoma ecin me gomar se nuk ka rrugë.

Statusi i Ramës:
MIRËMËNGJES ??
dhe me këto pamje nga rilindja urbane në Fier ju uroj një ditë të mbarë ??

Komentuesi: 
Shum bukur kryeminister por ne ktej nga dibra akoma ecim me gomar se skemi as ruge as uj as gje prej gjeje rrespekte.
rtrtrtrty

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here