Ja si sulmohen terroristët nga ajri dhe toka (FOTO+VIDEO)

0
1

Forcat e Armatosura Turke (TSK) kanë goditur nga ajri dhe toka fushat nën okupim të organizatës terroriste.

Rajoni u përforcua me trupa dhe mjete ushtarake ndërsa avionët ushtarakë dhe helikopterët fluturuan në vijën kufitare.

Gjatë operacionit “Dega e Ullirit” kanë rënë dëshmorë dy ushtarë.AA

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here