Ja zgjidhja ideale kundër Koronavirusit për kafenetë (VIDEO)

0
4

Turqia po përgatitet të rihapë resotrantet dhe kafenetë, por cilat do të jenë masat kundër covid-19?
Një biznesmen ka gjetur një zgjidhje ndryshe për këtë gjë. Ai ka vendosur manikinë për të penguar uljen e klientëve në çdo tavolinë.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here