Jaman merr një vendim për Seherin që do i shokojë të gjithë, nesër në “Amaneti”

0
155

Gjendja shëndetësore e Seherit nuk është e mirë pas plagosjes. Ajo përpiqet ta mbajë të fshehtë plagën. Ikbal mëson çfarë ka ndodhur me Jamanin dhe Seherin dhe xhindoset.

Jaman vendos që tani e tutje Seher të hajë në tavolinën e familjes së tij. Ikbal dhe Zuhal nuk e presin aspak mirë këtë.

Osman pëson atak kardiak.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here