Kandidatura e parë për SPAK, mësohet emri i prokurorit

0
2

Arben Kraja është kandidatura e parë për drejtues të Struktura e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar. Sipas KLP-së, Kraja ka shprehur interesin për ketë pozicion.

Ndër të tjera KLP tha se kërkesa është e shoqëruar me vizionin për ndërtimin e SPAK.
vijon…

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here