Kaos dhe panik në burgun e Shën Kollit, i burgosuri i vë flakën qelisë

0
3

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në burgun e Shënkollit. Një i paraburgosur i ka vënë flakën qelisë në momente depresioni. Mësohet se ai është Artur Ferketa.

Ai ka marrë disa lëndime në trup nga zjarri dhe është dërguar në spital. Policia po heton për zbardhjen e ngjarjes.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here