Këngëtari shqiptar bëhet pjesë e serialit më të ri turk, luan krah yjeve Neslihan Atagul dhe Kadir Dogulu

0

Seriali “Midis dy lagjesh” u bë vendi ku lindi dashuria midis Neslihan Atagul dhe Kadir Douglu, të cilët shfaqen në rolin e “Nerimanit” dhe Maxhitit.

Dyshen e njohur, së shpejti do e shohim edhe në një serial të ri të quajtur “Gecenin Ucunda”.

Përkrah yjeve të kinematografisë turke do të jetë edhe këngëtari dhe aktori i njohur shqiptar, Bertan Aslllani.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here