Kjo është makina luksoze e yllit të muzikës Jeniffer Lopez (VIDEO)

0

Jennifer Lopez dhe i dashuri i saj Alex Rodriguez janë fotografuar teksa vizitonin dizajnerin e makinave Tom Ford.

Çifti që është në një lidhje dashurie që nga muaji Mars, është takuar me dizajnerin e famshëm me qëllim të realizimit të inicialeve të artistes së famshme në makinën e saj superluksoze Rolls Royce, një makinë që kushton rreth 488,000 funte.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here