Kledi do donte të njihte më shumë këtë vajzë të ‘Big Brother Vip’, por jo Beatrixën

0

I ftuar në “Ftesë në 5” ditën e sotme, Kledi Hysa ka rrëfyer shumëçka nga eksperienca e tij brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”.
Kledi ka treguar se ka telefonuar të dashurën, por bisedat siç duhet me të do i bëjë kur të ulen në një tavolinë. Ai ka treguar se puthjen e parë Khauolës ia ka marrë pas 4 javësh njohje dhe se e kishe parë në një klub. I pyetur nga Bieta se me cilën prej vajzave mund të kishte një lidhje nëse do e mendonte ndonjëherë, ka përmendur emrin e Beniadës pasi ajo është rritur jashtë Shqipërisë dhe i përshtatet në ide./revistawho.com

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here