Korçë/ Tentoi të vetëvritet, shpëton 22-vjeçarja

0

Një 22-vjeçare ka tentuar t’i japë fund jetës në Korçë. Policia njofton se në urgjencën e Spitalit Korçë, është sjellë nga familjarët 22-vjeçarja E. R., banuese në fshatin Orman. Nga deklaratat e marra rezulton se në banesë, ka tentuar të vetëvritet me thikë dhe aktualisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here