Lajm i fundit/ Makina përplas për vdekje kalimtarin, vdes 55-vjeçari

0
3

Një 55-vjeçar është përplasur për vdekje nga një makinë pak çaste më parë në Tiranë. Gazetarja e “BalkanWeb”, Dorjana Bezat raporton se ngjarja ka ndohur tek “Kryqëzimi i Rolandit”, në afërsi të “Unazës së Re”.

Ende nuk dihet identiteti i viktimës, ndërsa policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here