Ledri Vula bën tatuazhin e veçantë kushtuar Kosovës! Ja çfarë simboli domethënës përdori artisti

0

Reperi i njohur Ledri Vula është një ndër artistët më të dashur në estradën shqiptare.

Këngëtari njihet për stilin e tij të veçantë dhe tatuazhet e shumta që ka në trup e së fundmi, artisti ka bërë edhe një tatuazh domethënës për luftën në Kosovë në vitin ’99.

Nëpërmjet një postimi në InstaStory, Ledri ka treguar se ka bërë një rraketë dhe mbi të lexohet numri 99  dhe krahas fotos këngëtari ka shkruajtur “Nato 99”.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here