Leonora Jakupi, vjen ndarja pas 10 vitesh

0

Related image

Dukej sikur këngëtarja bukuroshe Leonora Jakupi dhe dizajneri i modës Valdrin Sahiti janë bërë nga dy në një. Por ka zhvillime të reja në marrëdhënien e tyre

Merret vesh se Jakupi dhe Sahiti tashmë i kanë ndarë rrugët. Pas një periudhe të gjatë bashkëpunimi dhe pas një miqësie disa vjeçare, dyshja në fjalë kanë ndërprerë marrëdhëniet e çfarëdolloj forme.

Në daljet e fundit këngëtarja Leonora Jakupi është parë e veshur me fustanet e dizajneres kosovare Drenusha Xharra, që gjithashtu është mjaft kreative dhe ka shije tejet të sofistikuar. Leonora sërish po shkëlqen dhe po duket e bukur dhe e pa përsëritshme.

Nuk dihen arsyet, që kanë quar në shkatërrimin e bashkëpunimit mes Leonores dhe Valdrinit, bashkëpunim ky që ishte shumë pozitiv për dizjanerin dhe për këngëtaren njëkohësisht.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here